ASB110PS48
Partnumber:
ASB110PS48
Manufacturer:
XP Power
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 2.29A 110W 5-Pin Brick