ASCX15DN
Partnumber:
ASCX15DN
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
HF/RF Device
Availability:
1587 in stock
SKU:
ASCX15DN
Package
Pressure Sensor 0psi to 15psi Differential 6-Pin SIP