ASDAIG3-27.000MHZ-X-K
Partnumber:
ASDAIG3-27.000MHZ-X-K
Manufacturer:
ABRACON
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Oscillator XO 27MHz ±30ppm 15pF HCMOS 60% 1.8V Automotive AEC-Q200 4-Pin Mini-CSMD T/R