ASDM1-25.000MHZ-LC-T
Partnumber:
ASDM1-25.000MHZ-LC-T
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R