ASDM1-7.3728MHZ-LC-T
Partnumber:
ASDM1-7.3728MHZ-LC-T
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 7.3728MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R