ASDMB-24.576MHZ-XY-T
Partnumber:
ASDMB-24.576MHZ-XY-T
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 24.576MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R