ASDMB-50.000MHZ-LC-T
Partnumber:
ASDMB-50.000MHZ-LC-T
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 50MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R