ASDMPLV-100.000MHZ-LR-T3
Partnumber:
ASDMPLV-100.000MHZ-LR-T3
Manufacturer:
Abracon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R