Partnumber: ASDX015A24R
Manufacturer: Honeywell
products.category: IC CHIPS
Availability: 510 in stock
SKU: ASDX015A24R
decrease increase
Package Pressure Sensor 0psi to 15psi Absolute 8-Pin DIP-A2