ASE-10.000MHZ-LC-T
Partnumber:
ASE-10.000MHZ-LC-T
Manufacturer:
Abracon
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 10MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R