ASE-25.000MHZ-LC-T
Partnumber:
ASE-25.000MHZ-LC-T
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10050 in stock
Package
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R