ASE-60.000MHZ-ET
Partnumber:
ASE-60.000MHZ-ET
Manufacturer:
Abracon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 60MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R