ASEM1-12.000MHZ-LC-T
Partnumber:
ASEM1-12.000MHZ-LC-T
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R