ASEMB-33.333MHZ-LY-T
Partnumber:
ASEMB-33.333MHZ-LY-T
Manufacturer:
Abracon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 33.333MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R