ASFL1-25.000MHZ-L-T
Partnumber:
ASFL1-25.000MHZ-L-T
Manufacturer:
Abracon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R