ASFL1-75.000MHZ-EC-T
Partnumber:
ASFL1-75.000MHZ-EC-T
Manufacturer:
Abracon
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 75MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R