ASFLMB-20.000MHZ-LR-T
Partnumber:
ASFLMB-20.000MHZ-LR-T
Manufacturer:
Abracon
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 20MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R