ASFLMB-22.1184MHZ-LC-T
Partnumber:
ASFLMB-22.1184MHZ-LC-T
Manufacturer:
Abracon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
XO, Clock, 1MHz Min, 150MHz Max, 22.1184MHz Nom, CMOS,