ASMDC300F/24-2
Partnumber:
ASMDC300F/24-2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 3A(hold) 6A(trip) 24VDC 40A 1.7W 5s 0.015Ohm SMD Solder Pad 7.7 X 5.3 X 1.2mm T/R Automotive