ASMPH-0603-1R0M-T
Partnumber:
ASMPH-0603-1R0M-T
Manufacturer:
Abracon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 1A 0.25Ohm DCR 0603 T/R