ASPI-0403S-222M-T
Partnumber:
ASPI-0403S-222M-T
Manufacturer:
Abracon
Availability:
50000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2200uH 20% 100KHz 0.1A 8.5Ohm DCR T/R