ASPI-2410-4R7M-T2
Partnumber:
ASPI-2410-4R7M-T2
Manufacturer:
Abracon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 900mA 290mOhm DCR T/R