ASPI-2515-3R3M-T2
Partnumber:
ASPI-2515-3R3M-T2
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 1.05A 182mOhm DCR 1008 T/R