ASPI-6045S-101M-T
Partnumber:
ASPI-6045S-101M-T
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz 800mA 433mOhm DCR 2424 T/R