ASPI-8040S-330M-T
Partnumber:
ASPI-8040S-330M-T
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 1.8A 0.097Ohm DCR 3131 T/R