ASRM2JA470R
Partnumber:
ASRM2JA470R
Manufacturer:
SEI Stackpole Electronics Inc
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, 2W, 470ohm, 4000V, 5% +/-Tol, -1800ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT