ASSML-30.000MHZ-EC-C1
Partnumber:
ASSML-30.000MHZ-EC-C1
Manufacturer:
Abracon
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 30MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD