AST3TQ-T-25.000MHZ-28
Partnumber:
AST3TQ-T-25.000MHZ-28
Manufacturer:
Abracon
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator TCXO 25MHz ±0.3ppm (Tol) ±0.28ppm (Stability) 15pF LVCMOS Squarewave 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R