AST3TQ-T-25.000MHZ-50-C
Partnumber:
AST3TQ-T-25.000MHZ-50-C
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator TCXO 25MHz ±0.5ppm (Tol) ±0.05ppm (Stability) 15pF LVCMOS Squarewave 55% 3.3V 4-Pin SMD Bulk