ASTMHTD-24.000MHZ-AJ-E-T
Partnumber:
ASTMHTD-24.000MHZ-AJ-E-T
Manufacturer:
Abracon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
Out of stock
Package
Oscillator MEMS 24MHz ±20ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V Medical 4-Pin LLCC SMD T/R