ASTMUPCE-33-12.000MHZ-LJ-E-T
Partnumber:
ASTMUPCE-33-12.000MHZ-LJ-E-T
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
High Performance Programmable LVCMOS MEMS Oscillator 12MHz 3.3V ±20ppm -40 to 85°C 3.2x2.5mm 4-Pin SMD 1000 Pcs T/R