ASTX-H11-10.000MHZ-T
Partnumber:
ASTX-H11-10.000MHZ-T
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator TCXO 10MHz ±2ppm (Tol) ±2.5ppm (Stability) 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R