ASTXR-12-38.400MHZ-514054-T
Partnumber:
ASTXR-12-38.400MHZ-514054-T
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator TCXO 38.4MHz ±1ppm (Tol) ±0.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 3.3V 6-Pin Mini-SMD T/R