ASTXR-13-26.000MHZ-509764-T
Partnumber:
ASTXR-13-26.000MHZ-509764-T
Manufacturer:
Abracon
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator TCXO 26MHz ±2ppm (Tol) ±0.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 1.9V 4-Pin SMD Bulk