ASVTX-09-26.000MHZ-T
Partnumber:
ASVTX-09-26.000MHZ-T
Manufacturer:
Abracon Corporation
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Clipped Sine Output Oscillator, 10MHz Min, 44.545MHz Max, 26MHz Nom, ROHS COMPLIANT PACKAGE-4