ASVTX-13-A-19.200MHZ-D15-T
Partnumber:
ASVTX-13-A-19.200MHZ-D15-T
Manufacturer:
Abracon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator VC-TCXO 19.2MHz ±2ppm (Tol) ±1.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 3V 4-Pin Ultra Mini-SMD T/R