AT0603BRD07475RL
Partnumber:
AT0603BRD07475RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 475 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Epoxy Pad SMD Automotive T/R