AT0603DRD0731K6L
Partnumber:
AT0603DRD0731K6L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 31.6K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R