ATA016A0X43Z
Partnumber:
ATA016A0X43Z
Manufacturer:
ABB
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.75V to 5.5V 16A 11-Pin SIP