ATC800A5R6CT250XT
Partnumber:
ATC800A5R6CT250XT
Manufacturer:
Kyocera AVX Components
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 5.6pF Tol .25pF Las Mkg