ATCA-08-251M-H
Partnumber:
ATCA-08-251M-H
Manufacturer:
Abracon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Toroid 250uH 20% Powdered Iron 10A 0.027Ohm DCR RDL Tray