ATFC-0201-2N5-BT
Partnumber:
ATFC-0201-2N5-BT
Manufacturer:
Abracon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Thin Film 2.5nH 0.1nH 8Q-Factor Ceramic 150mA 800mOhm DCR 0201 T/R