ATV06B330JB-HF
Partnumber:
ATV06B330JB-HF
Manufacturer:
Comchip Technology
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
TVS Diode Single Bi-Dir 33V 600W Automotive 2-Pin SMB T/R