ATV312HU15N4
Partnumber:
ATV312HU15N4
Manufacturer:
Schneider Electric
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Variable Speed Drive ATV312 - 1.5kW - 4.2kVA - 61W - 380-500 V- 3-phase supply