ATV312HU22N4
Partnumber:
ATV312HU22N4
Manufacturer:
Schneider Electric
products.category:
Industrial control
Availability:
1000000 in stock
Package
Variable Speed Drive ATV312 - 2.2kW - 5.9kVA - 79W - 380 to 500 V- 3-phase supply