AV17K1206201NIR1HT
Partnumber:
AV17K1206201NIR1HT
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Var MLV 17VAC/20VDC 200A 27V 1206 SMD Automotive T/R