AVD75-48S3V3-6L
Partnumber:
AVD75-48S3V3-6L
Manufacturer:
EMERSON
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 20A 66W 8-Pin 1/16-Brick