AVR-M1608C120MT6AB
Partnumber:
AVR-M1608C120MT6AB
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Var MLV 7.5VDC 50A 12V 0603 SMD Automotive T/R