AWHC26-0111-T
Partnumber:
AWHC26-0111-T
Manufacturer:
Assmann WSW components, Inc
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn IDC Connector HDR 26 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount Tray