AXA010A0X3Z
Partnumber:
AXA010A0X3Z
Manufacturer:
ABB
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.75V to 5.5V 10A 10-Pin SIP